ÇINARALTI'nda okumak başkadır...
İletişim 0 (212) 624 24 48

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olduktan hemen sonra İnsan Kaynakları ve Eğitim alanındaki kariyerime başladım. Aşağıda kronolojik olarak belirttiğim farklı ama ağırlıklı olarak hizmet ve perakende alanında faaliyet gösteren iş yerlerinde İnsan Kaynakları ve Eğitimin her kademesinde ve her alanında hem teorik hem de pratik olarak çok geniş bir tecrübeye sahip oldum.
1998 – 2001 Nur Rulman Ltd. Şti. (Personel Müdürü)
2001 – 2004 Destek İşitme Engelliler Rehabilitasyon Merkezi (Özel Eğitim Uzmanı-Aile Danışmanı)
2004 – 2006 Yunus Emre Zihinsel Engeliler Rehabilitasyon ve Danışma Merkezi( Sorumlu Müdürü)
2007 – 2008 Azersun Holding -Azerbaycan (İç Satınalma ihale Sorumlusu)
2008– 2009 Azersun Holding -Azerbaycan (İnsan KaynaklarıBirim Şefi)
2009 –2012 Azersun Holding (IK Yönetim Kurulu Üyesi, Eğitim Müdürü)
2012- 2014 Azersun Akademi (Eğitim Müdürü – Bazarstore A.Ş Eğitim Başkanı-İç Eğitmen)
2015 İtibari ile Türkiye’de Anaokullarında ve Danışmanlık Merkezlerinde Eğitim ve tecrübe paylaşımı çalışmalarına devam etmekteyim.
2015- 2017 İstanbul’un farklı semtlerinde 11 farklı özel Anaokulu’na danışmanlık yapıyorum. Aynı zamanda İstanbul-Pendik Belediyesinde, 5 AÇEM (Aile Çocuk Eğitim Merkezi)’nde Eğitimci ve Ebeveyn eğitimlerini devam ettiriyorum. Aynı zamanda 800 öğrenci kapasiteli Tuba Kız Kuran Kursunda Eğitimcilere Yönelik seminer ve psikolojik Destek görüşmelerine düzenli devam ediyorum. Yukarıda kronolojik olarak belirttiğim tüm uluslararası ve Türkiye’de çalıştığım şirketlerde uzun süreli çalışmalarım, liderliğini yaptığım birçok projelerim, bilgi birikimim oldu. Bir kız evladına sahibim ve işimi çok seviyorum.
Liderliğini Yaptığım Uzun süreli Projelerimden bazıları: Meslek Liselerinden Mavi yaka Personel yetiştirme Projesi : Proje, Belçika’da Avrupa Birliği tarafından onay verilerek uluslararası düzeyde kabul gördü. (2009-2012 yıllarında)
Azerbaycan Milli Eğt. Bakanlığı – AzersunHolding arasında protokol imzalandı
“KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLALIM” Projesi kapsamında, Azerbaycan’daki beş Çocuk Esirgeme Kurumundauygulamalı seminerler verildi. Eğitimcilere verilen beş aşamalı seminerlerin ardından kurumlarda eğitim kalitesi düzeldi. Bu kurumlardan ayrılan öğrenciler Azersun Holding bünyesinde işe alındı. (2010 – 2013 yıları arasında)
Çocuk Esirgeme kurumları ile yapılan çalışmalar Ülke çapında ilgi gördü ve Mehriban Aliyeva Vakfı tarafından bu Kurumlarda iyileştirmeye gidildi.
Basılmış Eserlerim:
1- Çocuğunu Doğru Eğitmek İsteyenler için AYIRAÇ (Kişisel Gelişim- Yurtdışında basıldı)
2- Anne Ben Kimim?